Informacje o najnowszych rewizjach oraz ogłoszenia od ekipy

Moderator: Moderatorzy

[problem] Podstrony nie działają

Postprzez Fazi » 21 Lis 2013, 10:36

Cześć,
nie jestem pewien w którym momencie się pojawił problem jednak na pewno to było już po najnowszej aktualizacji. Od jakiegoś czasu podstrony mi się nie ładują, każdy link zwraca stronę główną. Nie mam pojęcia co może być powodem. Dodatkowe objawy to nie wiadomo skąd zamiast napisu "Aktualności" mam "front.news" a zamiast "Patroni" (to kiedyś zmieniałem z "przykładowe logotypy") to mam "Logosfront.logos =" te wartości się tak wyświetlają pomimo tego, że mam odpowiednio zdefiniowane je w pliku front.txt kolejno: editable.front.news = Aktualności i editable.front.logos = Patroni
Co może być przyczyną? Dzięki za pomoc.
Łukasz

Edit:
Kolejny objaw: Po wpisaniu ręcznie adresu podstrony również otwiera się strona główna a link w pasku adresu zostaje przywrócony do ścieżki strony glownej
Fazi
Adept

Podziękował: 12 razy
Pomagał(a): 0 raz(y)

Re: [problem] Podstrony nie działają

Postprzez Fazi » 23 Lis 2013, 16:33

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna?
Fazi
Adept

Postprzez rwd5 » 23 Lis 2013, 20:22

Prawdopodobnie zmieniłeś nazwę "PL" (strona główna) na jakąś swoją i to mogło takie coś spowodować. Jeśli nie to podeślij mi link i dane do admina na miecielica@windu.org.

Pozdrawiam
rwd5
Weteran

Miejscowość: Warszawa
Podziękował: 32 razy
Pomagał(a): 256 razy

Postprzez Fazi » 24 Lis 2013, 22:21

Dzieki za szybki odzew i pomoc. Temat do zamkniecia. Jak sie okazalo problem lezal w moim chromie. Temat do zamkniecia.
Pozdrawiam
Lukasz
Fazi
Adept

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość