Informacje o najnowszych rewizjach oraz ogłoszenia od ekipy

Moderator: Moderatorzy

Sytuacja Windu

Postprzez gangurus » 26 Sty 2015, 10:13

Jak wygląda 'życie' projektu?
Ostatnia wersja to już prawie rok temu, na blogu też od kilku miesięcy cisza. Jest coś rozwijane?
gangurus
Stały bywalec

Podziękował: 4 razy
Pomagał(a): 1 raz(y)

Re: Sytuacja Windu

Postprzez Osik » 26 Sty 2015, 13:29

Aktulanie są prowadzone prace nad wersją 3.2 i powinna się ona pojawić w przeciągu 2 miesięcy.
A ostatnia wersja była wydana pół roku temu.
Osik
Wyjadacz

Podziękował: 0 raz(y)
Pomagał(a): 16 razy

Postprzez PvelPL » 27 Sty 2015, 20:22

Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy jakich zmian możemy oczekiwać?
PvelPL

Postprzez rwd5 » 04 Lut 2015, 13:49

Zmiany będą dotyczyły wielu kwestii, z tego co na pewno to zupełnie nowy system wysyłania maili oraz narzędzie do mailingu. Dodatkowo zmiany w zarządzaniu widgtami i pluginami. Zmiany szykują się także jeśli chodzi o opymalizację, nowe generowanie wykresów. Pewnie jeszcze sporo innych rzeczy tutaj czajnik i Ryba będą wiedzieli, bo ja nie jestem na czasie :P
rwd5
Weteran

Miejscowość: Warszawa
Podziękował: 32 razy
Pomagał(a): 256 razy

Postprzez PvelPL » 04 Lut 2015, 17:04

Czy można liczyć na wprowadzenie podgalerii oraz rozwiązania w stylu lightbox w aktualnościach czy na zwykłej podstronie niebędącej galerią?
PvelPL

Postprzez Ryba » 09 Lut 2015, 10:09

Prozę troszkę bardziej rozwinąć pytanie.
Ryba
Stały bywalec

Pomagał(a): 9 razy

Postprzez PvelPL » 11 Lut 2015, 12:24

Tworząc nową aktualność czy podstronę możemy wstawić obrazek. Będzie to jednak miniaturka będąca odnośnikiem do oryginalnego obrazu. Przydałaby się tutaj opcja gdzie po kliknięciu w miniaturę w tym samym oknie otworzy się animacja z obrazkiem tak jak działa to w galerii.

Odnośnie mojej drugiej sugestii fajnie byłoby, jeśli istniałaby możliwość pogrupowania, oddzielenia od siebie różnych zdjęć, będących jednak w jednej galerii. Obecnie jest to niemożliwe, można co prawda stworzyć kilka stron typu galeria ale wtedy każda z nich pojawi się w menu i jest to strasznie niepraktyczne mając takich galerii kilkanaście.
PvelPL

Postprzez gangurus » 29 Cze 2015, 18:09

Osik napisał(a):Aktulanie są prowadzone prace nad wersją 3.2 i powinna się ona pojawić w przeciągu 2 miesięcy.
A ostatnia wersja była wydana pół roku temu.

Zaraz lipiec - chyba pora zakopać nadzieje związane z tym projektem.
gangurus
Stały bywalec

Podziękował: 4 razy

Postprzez Osik » 30 Cze 2015, 10:28

Projekt jak najbardziej żyje :)
zdajemy sobie sprawę, że się przeciągają, bo chcemy doszlifować kilka rozwiązań i wprowadzić dużo nowych, zatem wolimy nie wypuszczać niedopracowanych aktualizacji. Na pewno nie rezygnujemy z Windu! Polecam śledzenie naszego fan page'a, gdzie będziemy informować o postępach prac :)
https://www.facebook.com/WinduCMS
Osik
Wyjadacz

Pomagał(a): 16 razy

Postprzez Chepry » 07 Lip 2015, 21:26

Właśnie nie wiem, czy żyje... Wspierałem was (promując u znajomych i kupując licencje) od początku - ale to był chyba błąd. Kanały kontaktu bez odpowiedzi. Fanpage na facebooku - chyba nikt z was tam nie zagląda. To samo z Twitterem... Nie wiem, co wy tam chcecie "szlifować", ale jest MASA krytycznych błędów. Jeden z nich zgłaszałem rok temu (praca crona) - dostałem odpowiedź, że macie ważniejsze rzeczy na głowie...

Ja tego nie kumam - świetny CMS, z masą innowacyjnych pomysłów, chcecie ot tak pogrzebać?

Do ściągnięcia na stronie jest rewizja 2040 z której nie da się korzystać (!!!!!) - nie widać zakładek. Czy chociaż sprawdzacie coś, nim wrzucicie?... Ktoś to w ogóle sprawdził nim wrzucił?......

Image
Chepry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość