Informacje o najnowszych rewizjach oraz ogłoszenia od ekipy

Moderator: Moderatorzy

Re: Sytuacja Windu

Postprzez Osik » 08 Lip 2015, 09:50

Brak wyświetlanych zakładek to wina programu do servera na loclahost, a nie Windu.
Osik
Wyjadacz
 
Posty: 133
Rejestracja: 12 Mar 2013, 17:09
Podziękował: 0 raz(y)
Pomagał(a): 16 razy

Re: Sytuacja Windu

Postprzez question » 11 Sie 2015, 14:12

Chepry idzie im to powoli z tego co widać ale chłopaki coś tam robią, terminy ujawnienia finalnej wersji z tego co widzę też są przesuwane już nie pierwszy raz :( Ale to wszystko można przełknąć jeżeli raz na miesiąc a lepiej jak dwa byłby jakiś wpis na fb co fajnego zrobili ale o tym można pomarzyć bo social media u nich leży i kwiczy :P Za moim pytaniem dodali wpis na facebooku, że żyją i pracują haha Ja wiem jak to jest z pracą ale dajcie jakieś info od czasu do czasu co robicie -> ZESPÓŁ WINDU
question
Stały bywalec
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 Wrz 2014, 10:14
Podziękował: 3 razy
Pomagał(a): 0 raz(y)

Re: Sytuacja Windu

Postprzez Ryba » 18 Sie 2015, 10:04

Witam. Na pewno damy jakies info na fejsie jak juz bedziemy mniej wiecej znali termin zakonczenia prac nad nowa wersja Windu. Mozna nas rowniez sledzic na fun pagu naszej agencji https://www.facebook.com/jcdpl?fref=ts
Ryba
Stały bywalec
 
Posty: 56
Rejestracja: 04 Gru 2014, 10:12
Podziękował: 0 raz(y)
Pomagał(a): 9 razy

Re: Sytuacja Windu

Postprzez burial » 09 Wrz 2015, 09:57

Widać "skupienie się" na agencji interaktywnej, ale z CMS'em jest "kupa".
Nic nie wiadomo, a wygląda na to, że jeszcze mniej działa.

Bardzo proszę o jakąś szerszą informację o zmianach i poprawkach uwzględnionych w nowej odsłonie (to chyba już nie będzie 3.2 tylko 4 od razu), bo dotychczasowa wersja jest martwa. Ja rozumiem, że z powodu zaawansowania prac nad nową "dużą" wersją szkoda czasu na poprawki w starszej... ale dajcie żyć...
Są ludzie którzy chętnie chcieliby rozwijać projekt, co może się też okazać niezłą promocją, ale do czasu wyjaśnienia problematycznych kwestii nie sądzę aby wskazane było inwestowanie w WinduCMS (nawet w zakup licencji)

a mozecie udostępnić jakąś listę zmian i poprawek?
chociaż to co już wiecie, że będzie na pewno uwzględnione?
burial
Adept
 
Posty: 31
Rejestracja: 15 Lis 2014, 15:40
Podziękował: 4 razy
Pomagał(a): 3 razy

Re: Sytuacja Windu

Postprzez question » 05 Gru 2015, 20:38

Tak jak burial wyżej piszę. Dokładam się do jego prośby.

Osobiście system mnie zachwycił, jest ekstra ma fajne rozwiązania i styl graficzny, naprawdę szybko można zrobić fajną stronkę ale jest dużo mankamentów na każdym kroku... trochę się udzieliłem na tym forum z najbardziej uciążliwymi więc kto trochę siedział i czytał to wie.

Dzisiaj nie wiem czy to był dobry pomysł kupowanie tych 10 licencji w promocji...
Mam nadzieję, że czas pozwoli mi się mylić.
question
Stały bywalec
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 Wrz 2014, 10:14
Podziękował: 3 razy
Pomagał(a): 0 raz(y)

Re: Sytuacja Windu

Postprzez gangurus » 16 Maj 2016, 14:23

Jestem wiernym użytkownikiem jak widać, co pół roku sprawdzam czy czasem coś z windu nie drgnęło. I nadal nic :)
gangurus
Stały bywalec
 
Posty: 54
Rejestracja: 11 Lut 2014, 20:47
Podziękował: 4 razy
Pomagał(a): 1 raz(y)



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości