Forum dotyczy wszelkich problemów oraz pytań związanych z instalacją Windu CMS 2

Moderator: Moderatorzy

Kilka galerii w grupie

Postprzez gdmanowak » 09 Paź 2015, 15:48

Witam bardzo serdecznie.

Chciałbym zrobić tak aby w linkach była grupa, w której będą znajdować się galerie.
I nie wiem w jaki sposób napisać; nie wiem szablon, czy cokolwiek umożliwiającego wyświetlanie poszczególnych galerii.

Przede wszystkim na stronie jest menu pojedyncze bez żadnych wysuwanych elementów [chodzi oczywiście o dropdown menu, brakuje mi słowa].
Więc potrzebuję zrobić link w menu: "galeria" który jest grupą elementów [w windu cms].
Do tej grupy elementów mam zamiar dodawać galerie jako element galerii taka jest moja koncepcja.

I teraz napotkałem na następujący problem:
Jeżeli dodaję grupę i w grupie podstrony, to ów podstrony dodawane są automatycznie i wyświetlane [coś w rodzaju artykułów w newsach] jako linki; Natomiast jeżeli dodaję galerie to one nie są w żaden sposób wyświetlane i nie wiem w jaki sposób mam zaimplementować to w szablonie galeria

Utworzyłem szablon podstrony galeria który jest grupą (tam mają wyświetlać się galerie, jednak nie są wczytywane jako elementy)

Kod: Zaznacz wszystko
{{include file='../tpl_common/top_other_side.tpl'}}
<section class="white_b">
        <div class="container row pading_bottom">
             <h2>{{$page->name}}</h2>
               {{eval var=$page->content}}
         </div>
     </section>
{{include file='../tpl_common/footer.tpl'}}

proszę o poradę i z góry dziękuję.
gdmanowak
Adept

Podziękował: 3 razy
Pomagał(a): 0 raz(y)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość