Pytania, problemy związane z językiem HTML oraz stylami CSS

Moderator: Moderatorzy

Wsparcie dla SASS

Postprzez psztoch » 11 Lip 2013, 22:01

Czy planujecie dodać wsparcie dla http://sass-lang.com/
Jest to coraz bardziej popularne i dobre rozwiązanie.
psztoch

Podziękował: 0 raz(y)
Pomagał(a): 0 raz(y)

Re: Wsparcie dla SASS

Postprzez czajnik » 12 Lip 2013, 07:48

Szczerze przyznam że pierwszy raz słyszę, napisz co to daje w skrócie, ja przejże jeszcze dokumentacje i pomyślimy, teraz robimy less, jeżeli to co wysłałeś jest QL to pewnie też dodamy :-)
czajnik
Administrator

Podziękował: 64 razy
Pomagał(a): 243 razy

Postprzez psztoch » 12 Lip 2013, 21:58

czajnik napisał(a):Szczerze przyznam że pierwszy raz słyszę, napisz co to daje w skrócie, ja przejże jeszcze dokumentacje i pomyślimy, teraz robimy less, jeżeli to co wysłałeś jest QL to pewnie też dodamy :-)

SASS to taki inny less, wg mnie lepszy. Sporo fajnych szablonów jest na tym opartych. Można w w SASS ładnie parametryzować style i potem je kompilować do wynikowego CSS'a.
SASS jest rozpowszechniony w Ruby, ale też ma implementację w PHP.
Jak robicie LESS'a to może by to wystarczyło. Zróbcie cokolwiek lepszego niż sam CSS, bo tego brakuje.
Zakładam, że LESS będzie działać w ten sposób, że wgrywam plik nazwa.less do katalogu css i jest automatycznie kompilowany do css'a w locie.
psztoch

Postprzez psztoch » 12 Lip 2013, 22:39

czajnik napisał(a):Szczerze przyznam że pierwszy raz słyszę, napisz co to daje w skrócie, ja przejże jeszcze dokumentacje i pomyślimy, teraz robimy less, jeżeli to co wysłałeś jest QL to pewnie też dodamy :-)

Czy konieczne jest tworzenie dodatkowego folderu css_less?! Nie wystarczy sprawdzać jakie mamy rozszerzenie plików w folderze css?
psztoch

Postprzez czajnik » 13 Lip 2013, 00:33

Z css windu pobiera pliki i wstawia automatycznie oraz kompresuje a nie chcemy kompresować tych z less na razie.
czajnik
Administrator

Podziękował: 64 razy
Pomagał(a): 243 razy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość