Potrzebujesz strony internetowej, modułu czy grafiki? Dodaj swoje zlecenie!

Moderator: Moderatorzy

[zlece] zakodowanie strony w windu

Postprzez kaminiak23 » 26 Sty 2015, 21:38

Zlecę zakodowanie przygotowanej grafiki do cms wordpress lub windu, jest to prosta strona wizytówka wykonana bez podstron a jedna "wysoka". przykładem działania może być ta strona http://languagestation.pl/ - ja potrzebujepodobnie aby były zmieniajace się banery, aktualności w podobnej formie i po kliknieciu rozwija się tekst z więcej, pola grafiki a po kliknięciu tekst - jak tu języki. wszsytko to ma być mozliwe do edycji z zaplecza. ja bardziej preferuę windu do którego to ewent dokupię licencję ale moęż być i WP.

Mogę pomóc w kodowaniu czy stylowaniu, cięciu grafiki itp, grafika jest gotowa, podonie ma sięzachować passek menu, jasny początkowo ciemny po przewinięciu i trzyma się topu.

Mogę kupić gotowy szablon do WP niemal taki jak storna w układzie ale wtedy koszt odejmę od płatności.

Prosze o zgłaszanie się osób które miały z tym doswiadczenie, możliwa większa ilość zleceń.

Jako, że miałem już styczność z takim zlecaniem pracy i niestety było różnie to płatność po odebraniu zlecenia - bez zaliczek.

Kontakt. kaminiak23@wp.pl
kaminiak23
Adept
 
Posty: 30
Rejestracja: 16 Wrz 2013, 16:59
Podziękował: 7 razy
Pomagał(a): 1 raz(y)

Re: [zlece] zakodowanie strony w windu

Postprzez question » 11 Lut 2016, 21:37

bez zaliczek... i jak w tym kraju ma być dobrze? :lol:
question
Stały bywalec
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 Wrz 2014, 10:14
Podziękował: 3 razy
Pomagał(a): 0 raz(y)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości