Tematy dotyczące systemu WinduCMS, jego obsługi zarządzania oraz konfiguracji.

Moderator: Moderatorzy

[Błąd] Po instalacji nie mogę tworzyć ani zmieniać podstron

Postprzez vervesen » 21 Lis 2012, 20:48

Witam
Po instalacji gdy wpisuje adres strony pojawia się na chwile strona a potem biały ekran i tak w kolko jest łączenie.
a jeśli wejdę na panel administracyjny to wszystko widać lecz nie mogę tworzyć ani zmieniać podstron.
jak można ten błąd naprawić?

oto adres strony jak to wyglada:

http://aion-elios.y0.pl/
vervesen

Podziękował: 0 raz(y)
Pomagał(a): 0 raz(y)

Re: Błąd po instalacji

Postprzez czajnik » 21 Lis 2012, 20:55

Hosting CBS jest darmowy i raczej kiepski, dodaje swoej kody javascript itd psując naszego cmsa :)
czajnik
Administrator

Podziękował: 64 razy
Pomagał(a): 243 razy

Re: Błąd po instalacji

Postprzez vervesen » 21 Lis 2012, 21:06

wiem ze CBA nie jest najlepszym hostingiem ale jest darmowy do testow lecz nie wszystko mozna na nim testowac to wiem.

Próbowalem rowniez na UGU ale jak wrzucilem pliki to znowu mam odwrotnie problem.
Strona sie wyswietla ale jesli chodzi o panel administracyjny to juz jest problem.
Wyswietla mi takie błedy in ie potrafie ich rozwiazac bo zaczynam przygode z takim czyms.
oto bledy

Kod: Zaznacz wszystko
Warning: fopen(./config/ustawienia.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /virtual/l/e/[b]adres strony[/b]/admin/funkcje_baza.php on line 51

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /virtual/l/e/[b]adres strony[/b]/admin/funkcje_baza.php on line 51

Warning: rmdir(../cache/) [function.rmdir]: Permission denied in /virtual/l/e/[b]adres strony[/b]]/admin/funkcje_baza.php on line 127

Warning: mkdir() [function.mkdir]: File exists in /virtual/l/e/[b]adres strony[/b]/admin/funkcje_baza.php on line 55

Warning: fopen(../log/zapis.csv) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/l/e/[b]adres strony[/b]/admin/funkcje_baza.php on line 224

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /virtual/l/e/[b]adres strony[/b]/funkcje_baza.php on line 224

Na jakim hostingu mogę wypróbować i przetestować to jeśli CBA nie radzi sobie oraz stwarza problemy?
vervesen

Podziękował: 0 raz(y)
Pomagał(a): 0 raz(y)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości